سایکوسایبرنتیک جدید

بدون ديدگاه

معرفی کوتاه کتابی که قدرت ذهن شمارا آشکار میکند…

برنامه کمک به خودی که زندگی میلیونها نفر را تغییر داد…اکنون به روز شده و گسترش یافته است. با بیش از سی نسخه و تمرین آموزش ذهن که به شما کمک می کنند آموزه های مالتز را اجرا کنید.

کتاب پرفروش سایکوسایبرنتیک دکتر مالتز از زمان انتشارش در ۱۹۶۰ الهام بخش و ارتقا دهنده زندگی بیش از سی میلیون نفر بوده است.

در این ویرایش جدید و توسعه یافته،با ورزشکاران و مربیان معروف تخصصی و المپیک،کابوهای کمندانداز،گلف بازان،روان شناسان ورزش،مدیران،کارآفرینان،متخصصین فروش و بسیاری افراد دیگر برخورد خواهید داشت که زندگی شان با اجرای فرمولهای مالتز برای موفقیت تغییر کرده است.چه هدف شما کاهش وزن باشد چه ترقی در ورزش،موفقیت کارآفرینی خارق العاده،یا فروش استثنایی،عملا هر هدفی را با سایکوسایبرنتیک سریعا و به سادگی حاصل کنید.

خواهید دید چگونه مکانیسم خودکار موفقیت تان را بیدار کنید.

راز شرطی سازی موفقیت گلف باز جک نیکولاس. تئاتر ذهن دکتر مالتز برای کمک به شما در فروش یا گفتگو با اعتماد و قدرت. چگونه خود را از باورهای بازدارنده تان خلاص کنید. چرا نیروی اراده شکست می خورد و چگونه از ریلکسیشن برای موفقیت استفاده کنید. چگونه با جرات بیشتری زندگی کنید. چگونه می توانید عادت شادی را کسب کنید. تکنیک چاک نوریس هنر پیشه برای ابطال افکار منفی. چگونه خود را از خجالتی بودن رها کنید. راز قهرمان شیرجه المپیک گرگ لوگانیس برای توقف اضطراب وضعیتی و این که چگونه در صورت نیاز اعتماد داشته باشید.

 

دانلود pdf کتاب

 

اگر فرصت مطالعه کتاب رو ندارید میتونید از اینجا خلاصه کتاب رو دانلود کنید

 

اگر فرصت دست گرفتن کتاب رو ندارید میتونید از اینجا کتاب صوتی رو دانلود کنید

 

اگر دوست دارید کتاب رو داشته باشید میتونید از اینجا کتاب رو تهیه کنید

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.